سالن زیبایی دریاچه چیتگر (شهرک گلستان)

بهترین سالن های زیبایی دریاچه چیتگر

سالن زیبایی پر قو

جهت مشاهده کلیک کنید

سالن زیبایی آرایه

جهت مشاهده کلیک کنید

جهت مشاهده لیست کامل سالن زیبایی دریاچه چیتگر کلیک کنید
دریاچه چیتگر

دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج فارس دریاچه‌ای مصنوعی است که در شمال غرب تهران و منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده‌است.مساحت این دریاچه ۱۳۰ هکتار است و در مجاورت آن ۱۲۰ هکتار مجموعه تفریحی نیز در پهنه خشکی ایجاد شده‌است.دریاچه چیتگر در شمال پارک جنگلی چیتگر قرار گرفته و جنوب دریاچه به بزرگراه شهید همدانی، شمال آن به بزرگراه همت، شرق آن به بزرگراه آزادگان می‌رسد و از غرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران محدود می‌باشد. منبع تأمین آب دریاچه رودخانه کن می‌باشد و به واسطه سیکل بسته و ایزوله سامانه انتقال آب آن هیچگونه آب دیگری وارد سیلاب‌های فصلی و همچنین تغذیه سفره‌های آب زیرزمینی نمی‌شود.

منبع:ویکی پدیا

سالن زیبایی دریاچه چیتگر

يكي از نكاتي كه براي خانم ها بسيار مهم است و در نظر خانم ها اهميت بسيار بالايي دارد، خدمات سالن هاي زيبايي است بانواني كه در تهران و در محدوده شهرک گلستان ساكن هستند مي توانند با مراجعه به وبسایت رویاشو، با بهترین سالن زيبايي درياچه چيتگر آشنا شده و به آن مراجعه كنند و از بهترين و با كيفيت ترين خدمات بهره مند شويد.

آرایش عروس در سالن زيبايي درياچه چيتگر

یکی از خدماتی که به صورت ویژه در سالن زيبايي درياچه چيتگر انجام می شود، خدمات مربوط به عروس است در سال های گذشته به میزان مشتریان علاقه مند به خدمات عروس اضافه گردیده است و به نظر می رسد که این خدمت هم چنان رشد بسيار زياد خود را به صورت نمایی و به همین صورت داشته باشد. 

اصولا گریم و میکاپ عروس کار بسيار زمان بري است و در برخی از موارد در حدود ۸ ساعت به صورت متوالی زمان نیاز خواهد داشت. از طرفی دیگر تنوع در این روش ها بسیار بالا رفته و آرایشگاه های زنانه را مجبور کرده است که به صورت منظم به یادگیری و ارائه روش های جدید میکاپ و گریم عروس بپردازند. در گریم عروس سعی می شود که مشکلات پوستی به صورت کامل بر طرف شده و صورت عروس برای فیلم برداری نیز آماده گردد. 

یکی از اصلی ترین کارهایی که در گریم عروس انجام می شود عمل لایه برداری پوست است. در میکاپ هم از بهترین روش های آرایشی برای تزیین صورت عروس استفاده می شود. همان طور که اطلاع دارید، سبک های آرایشی متفاوتی با توجه به فرهنگ های مختلف، طراحی شده است.در سالن زيبايي درياچه چیتگر از افراد با سابقه و داراي مهارت هاي بالايي استفاده مي شود و همينطور لوازمي كه استفاده مي شود در بالاترين كيفيت قرار دارد تا شما بهترين تجربه را داشته باشيد.

سالن زیبایی دریاچه چیتگر

اكستنشن مو در سالن زيبايي درياچه چيتگر

می توان این خدمت را یکی از خدماتی دانست که در دهه اخیر به شدت تقاضاي بالايي دارد.
به صورت مختصر می توان اکستنشن مو در سالن زيبايي درياچه چيتگر را خدمتی معرفی کرد که به مشتری کمک می کند موهای پر پشت تری داشته باشد. در این خدمت سعی می شود از موهای مصنوعي استفاده کرده و موهای پر پشت تری برای فرد منقاضي شكل داد. هزچند که در بعضی مواقع از موهای طبیعی هم استفاده می شود. موهای مصنوعی دقیقا در بین موهای طبیعی فرد قرار می گیرند و اگر فرد انجام دهنده این کار به اندازه کافی مهارت داشته باشد، تشخیص اکستنشن غير ممكن خواهد بود. ویژگی مهمی که در مورد اکستنشن مو وجود دارد این است که، معمولا این کار به صورت موقتی و برای حداکثر چند ساعت یا چند روز انجام می پذیرد.
برای اکستنشن نیز قيمت هاي مختلفي وجود دارد . توجه داشته باشید که بر اساس حجم موهای اضافه شده و میزان ماندگاری اکستنشن، این قیمت بالاتر خواهد رفت.

سالن زیبایی دریاچه چیتگر

آرایشگاه زنانه دریاچه چیتگر

شینیون مو در آرایشگاه زنانه درياچه چيتگر هم جزو خدماتي است كه بايد با مهارت كامل انجام شود که هميشه به صورت حرفه ای و صرفا برای آماده سازی فرد برای مجالس مختلف انجام می شود. به صورت خلاصه می توان شینیون را انجام کارهایی برای فرم دادن و شکل دادن به موها معرفی کرد. شکل های خاص و زیبایی که در اصل مدل اصلی مو را به نمایش می گذارند. 

شینیون مو درآرایشگاه زنانه درياچه چيتگر یکی از خدماتی است که به شدت دارای ظرافت می باشد و فرد متخصص در آن می تواند مدل ها و طرح های بی نظیری را برای مشتریان خود طراحی نماید. یکی از اصولی که در شینیون مو درآرایشگاه زنانه درياچه چيتگر می تواند مهارت فرد انجام دهند را به اثبات برساند، میزان استفاده از سنجاق های سر است. هر چه شینیون مو انجام گرفته محکم تر بوده و از سنجاق های کمتری برای این کار استفاده شده باشد، فرد انجام دهنده مسلما توانایی و مهارت بالاتری در این زمینه دارد
برای شینیون هاي متنوع نیز قیمت ها کاملا به طرح و تسلط فرد انجام دهنده بستگی دارد. اما به صورت میانگین می توان گفت خدمات مربوط به شینیون قيمت هاي مختلفي دارد.