رویاشو>درباره ما

درباره ما

درباره ما

درباره سایت رویاشو

ما فعالیت رسمی‌مون رو در سال 98 با عنوان رویاشو شروع کردیم. در سایت رویاشو ما به شما کمک می کنیم تا بهترین سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه را پیدا کنید . سعی شده عکس سالن زیبایی، فیلم سالن زیبایی، نوع خدمات ، اطلاعات تماس ، لینک شبکه های اجتماعی و اینستاگرام و غیره در دسترس شما عزیزان قرار گیرد.

خدمات سالن های زیبایی

کلیه خدمات مورد نیاز خانم های عزیز نظیر کوتاهی و اصلاح ، رنگ و مش، اکستنشن، مانیکور و پدیکور، طراحی ناخن، میکاپ، شینینون، براشینگ، کاشت مژه ، اپیلاسیون و لیزر ، سالن ماساژ و غیره در سالن های زیبایی که در سایت رویاشو به شما معرفی شده تامین شده است.

روش کار سایت رویاشو

در رویاشو شما به عنوان کاربر هیچ گونه مبلغی بابت استفاده از سایت و خدمات آن نمی پردازید. با خیال راحت در میان سالن های زیبایی مختلفی که وجود دارد بگردید و با توجه به نیازمندی خود یکی از آنها را انتخاب کنید و با آنها تماس بگیرید . فیلتر های مختلفی بابت جستجو ساده تر شما خانم های عزیز در سایت قرار داده شده است . شما می توانید با توجه به محله خود، نوع خدماتی که خواهان دریافت آن هستید، اسم آرایشگاهی کهجایی شنیده اید و غیره، در میان سالن های موجود جستجو کنید و به نتیجه مطلوب خود برسید.

وبلاگ رویاشو

در قسمت وبلاگ سایت، مطالب مفید و ارزنده ای در رابطه با آرایش و سلامت صورت و بدن شما گرد آوری شده است. شما می توانید با کیک “وبلاک” به این قسمت دسترسی پیدا کنید . مطالب موجود راجع به سلامت پوست، آرایش عروس، رنگ کردن ابرو ، اکستنشن ابرو، رنگ کردن مو ، آرایش چشم، آرایش صورت ، انواع ماسک صورت و غیره می باشد .

کلینیک های زیبایی

در قسمت کلینیک های زیبایی ، رویاشو به شما کمک می کند مراکزی که خدمات تریق ژل لب، ژل گونه ، بوتاکس، لیفت چشم و پوست و غیره را انجام میدهند بیابید و از خدمات آنها مطلع شوید.

ما به شما کمک می کنیم که بهترین سالن های زیبایی تهران را با توجه به سلیقه و علایق خود پیدا کنید.

با رویاشو، رویا، شو!