سالن زیبایی در بلوار فردوس​

کلینیک لیزا بلوار فردوس

کلینیک لیزا بلوار فردوس

کلینیک زیبایی لیزر، پوست، مو

بلوار فردوس

خدمات ناخن

خدمات ناخن

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

آرایش عروس

آرایش عروس

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

لیزر

لیزر

میکاپ

میکاپ

اطلاعات کلینیک لیزا بلوار فردوس
سالن زیبایی سیمین بلوار فردوس

سالن زیبایی سیمین بلوار فردوس

💯۳۴سال سابقه‌، تضمین کارماست💯

بلوار فردوس

خدمات ناخن

خدمات ناخن

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

آرایش عروس

آرایش عروس

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

لیزر

لیزر

میکاپ

میکاپ

اطلاعات سالن زیبایی سیمین بلوار فردوس
سالن زیبایی فریماه بلوار فردوس
خدمات ناخن

خدمات ناخن

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

آرایش عروس

آرایش عروس

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

لیزر

لیزر

میکاپ

میکاپ

تخفیف دار

تخفیف دار

اطلاعات سالن زیبایی فریماه بلوار فردوس
سالن زیبایی کلبه آرزو فردوس شرق
خدمات ناخن

خدمات ناخن

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

آرایش عروس

آرایش عروس

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

لیزر

لیزر

میکاپ

میکاپ

تخفیف دار

تخفیف دار

اطلاعات سالن زیبایی کلبه آرزو فردوس شرق
سالن زیبایی کلبه آرزو بلوار فردوس
خدمات ناخن

خدمات ناخن

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

آرایش عروس

آرایش عروس

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

لیزر

لیزر

میکاپ

میکاپ

تخفیف دار

تخفیف دار

اطلاعات سالن زیبایی کلبه آرزو بلوار فردوس

لیست بهترین سالن های زیبایی بلوار فردوس

سالن زیبایی در بلوار فردوس

امروزه زیبایی و آرایش به سرعت در حال گسترش است. ما هر روزه شاهد تاسیس سالن های زیبایی در سراسر کشور هستیم. یکی از محله هایی که در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته و سالن های زیبایی متنوع و تازه تاسیسی را در خود جای داده است، بلوار فردوس تهران میباشد. سالن های زیبایی در بلوار فردوس، ازجمله سالن های آرایشی بروز، با کیفیت و مدرنی هستند که زیر نظر متخصصین حرفه ای و کاربلد این رشته درحال ارائه خدمات به مشتریان خود میباشند.

بهترین سالن های زیبایی در بلوار فردوس

در ادامه این مطلب رویاشو، لیست کامل از بهترین سالن های زیبایی در بلوار فردوس در اختیارتان قرار خواهد داد باتوجه به این لیست میتوانید تصمیم گیری راحت تری در زمان انتخاب بهترین سالن زیبایی در بلوار فردوس داشته باشید. انتخاب یک سالن زیبای حرفه ای تاثیر زیادی در زیبایی و سلامت شما دارد؛ ممکن است با انتخاب اشتباه، به سالن زیبایی مراجعه کنید که از مواد با کیفیت استفاده نکرده و یا متخصصین حرفه ای کار شما را انجام ندهند. آرایشگر حرفه ای و استفاده از تجهیزات روز دنیا حرف اول را در زمینه خدمات زیبایی میزنند.

خدمات سالن زیبایی فردوس

در سالن های زیبایی بلوار فردوس میتوانید کامل ترین خدمات زیبایی را مشاهده کنید بعنوان مثال انواع خدمات ناخن و انواع خدمات ابرو بطور حرفه ای و دقیق زیر نظر متخصصین کاربلد انجام میشود. در ادامه بطور مفصل تمام خدماتی که میتوانید در سالن های زیبایی بلوار فردوس دریافت کنید را به همراه اطلاعات کامل آورده ایم.

مشاهده کاملترین لیست آرایشگاه های زنانه در بلوار فردوس

کاشت ناخن در بلوار فردوس

کاشت ناخن نوعی اکستنشن (اضافه کردن) موادی فرم گرفته، شبیه ناخن طبیعی روی ناخن های طبیعی افراد است. برای اجرا کاشت ناخن ابتدا تکه ای پلاستیکی به نام تیپ ناخن را به قسمت بالای ناخن می چسبانند، سپس با موادی از جنس پودر یا ژل روی آن و سطح طبیعی ناخن را پر و یکنواخت می کنند. این مواد می تواند پودر، ژل یا ترکیبی از هر دو باشد. این مواد در رنگ های متفاوتی دارند و با توجه به سلیقه افراد، مورد استفاده قرار می گیرند. کاشت ناخن در طرح و با متریال متفاوتی انجام میشود که طبق سلیقه و خواسته خود میتوانید هر کدام را انتخاب کنید، در سالن های زیبایی بلوار فردوس تنوع طرح و متریال مورد استفاده روی ناخن بسیار بالا میباشد.

مشاهده کاملترین خدمات ناخن و زیبایی

پیگمنت

واژه پیگمنت در واقع رنگ دانه هایی هستند که برای آرایش از آنها استفاده می شود. و عمل میکروپیگمنتیشن تزریق این رنگدانه با ابزار مخصوص خود به زیر لایه های پوست می باشد. دقت کنید که این عمل به معنی تاتو کردن نیست و تفاوتهای زیادی با آن دارد. اگر ازجمله طرفداران پیگمنت هستید، توجه داشته باشید که برای اجرای این ترفند زیبایی حتما به متخصصین باتجربه مراجعه کنید که علاوه بر استفاده از متریال برند و باکیفیت، به نظر مشتریان خود نیز اهمیت دهند.

پاکسازی پوست صورت

از پاکسازی صورت برای مراقبت از پوست خود غافل نشوید و روزانه این کار را انجام دهید. پاکسازی پوست صورت، در از بین بردن چربی اضافه، مواد آرایشی، عرق، ذرات آلوده و سلول مرده روی صورت تاثیر دارد. این کار پوست را با طراوت می سازد، اجازه تنفس به آن می دهد و صورت را برای استفاده از محصولاتی مانند مرطوب کننده و لوازم آرایشی آماده می کند. افراد مختلف پوست های متنوع با نیازهای متفاوتی دارند، متخصصی زیبایی میتواند شما را در این زمینه به درستی راهنمایی کند.

روشن کردن پوست

روش های روشن کردن پوست برای مهار کردن افزایش تجمع رنگدانه ها انجام می شود. در این روش، میزان رنگدانه های پوست (ملانین) در پوست شما کاهش پیدا می کند تا لکه های تیره را روشن کنند. لکه های تیره ای که بر روی پوست دیده می شوند، می توانند ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، آلودگی محیطی، تاثیرات هورمونی، مواد شیمیایی موجود در محصولات آرایشی و یا عیوب ژنتیکی باشند. با انجام این کار می توانید این لکه های تیره را از بین ببرید. بطور کلی تمام خدمات زیبایی اللخصوص خدمات پوست و مو باید با استفاده از متریال با کیفیت و توسط متخصصین این حوزه انجام شود در غیر این صورت ممکن است نتیجه عکس داشته باشد.

مشاهده کاملترین خدمات بهداشتی و پاکسازی پوست در بلوار فردوس

انجام وکس صورت

انجام وکس و از بین بردن موهای صورت با استفاده از وکس دارای فواید و معایب مخصوص به خود می باشد. روش از بین بردن موهای صورت با استفاده از وکس به این شکل است که ابتدا تکه ای پارافین را درون دستگاه گرم کننده مخصوص قرار می دهند تا آب شود. سپس به وسیله یک کاردک، لایه نازکی از آن را روی پوست کشیده و پس از خشک شدن، آن را در خلاف جهت رویش موها می کشیم. پارافین به صورت ورقه ای جدا شده و موها را از روی پوست بر می دارد. برخی افراد به وکس حساسیت داشته و بلافاصله پس از وکس صورت، دچار تورم شده و یا حتی جوش میزنند، اگر شما هم از این دسته افراد هستید به یاد داشته باشید که بعد از وکس حتما صورت خود را با نرم کننده مخصوص صورت مرطوب کنید.

مشاهده خدمات زیبایی و بهداشتی در بلوار فردوس

شینیون مو

به بستن موها از پشت سر و آرایش مو با مدل ها و سبک های خاص شینیون می گویند. مدل شینیون انواع گوناگون و متنوعی دارد. بسیاری از بانوان برای اینکه در مهمانی و مجالس ظاهری شیک و جذاب داشته باشند یکی از مدل های شینیون را برای موهای خود انتخاب می کنند. در میان بهترین سالن های زیبایی بلوار فردوس میتوانید آرایشگاهی را پیدا کنید که کامل ترین خدمات مو را به مشتریان خود ارائه میدهند که تنوع بسیار بالایی نیز دارند.

آرایش صورت

آرایش صورت برای خانم ها اهمیت زیادی دار. اگر این امر به درستی انجام شود می تواند تمامی عیوب چهره و پوست را پوشانده و زیبایی و جذابیت چهره را بیش از بیش افزایش دهد. بنابراین، آشنایی اصول فنی آرایش صورت و تسلط به آن ها می تواند منجر به بروز آرایشی بی عیب و نقص و برجسته نمودن زیبایی های چهره شود. سالن های زیادی در بلوار فردوس وجود دارند که آرایش عروس را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و مطابق با فرم چهره، رنگ پوست و مو زیباترین نوع میکاپ عروس را برای شما انجام میدهند. توجه به سلیقه مشتری در این امر بسیار مهم است.

خدمات کامل برای آرایش صورت به همراه بالاترین کیفیت در بلوار فردوس

براشینگ مو

براشینگ مو یکی دیگر از انواع خدمات مو است که به تقسیم بندی و حالت گرفتن موها بوسیله حرارت سشوار را براشینگ مو می گویند. براشینگ باعث صاف و خوش حالت شدن مو می شود. اگر موهای شما فر است، براشینگ را فراموش نکنید. استفاده از سشوار باید طوری باشد که به مو آسیب نزند و در عین حال موها را پرحجم و حالتدار کند. هنگام براشینگ، فاصله مناسب سشوار با موهایتان را رعایت کنید و یا به آرایشگاه مراجعه کنید.

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می سازند. این تار موها را در میان مژه ها قرار می دهند. در این روش، مژه اضافه تک به تک لابه لای مژه های پلک بالا با چسب اضافه می شود و به این ترتیب، دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی یا آرایش زیاد چشم ها ندارید. اکستنشن مژه به چهره شما بسیار حالت میبخشد.

کاشت مژه

اضافه کردن مژه و موهای مصنوعی و یا طبیعی به چشم را کاشت مژه می گویند. این کار به منظور زیباتر شدن چشم انجام می شود. این روش برای زیبا سازی چشم ها مدت کوتاهی است که در کشور ما رواج پیدا کرده است. کاشت مژه به شدت در میان بانوان ایرانی فراگیر شده است.

مشاهده لیست اکستنشن مژه در منطقه بلوار فردوس در تهران

مش کردن مو با کلاه

برای به وجود آوردن هایلایت روی موها روش های مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از کلاه یا کپ است. مش کردن مو با کلاه بر روی هر نوع مویی قابل انجام بوده و می توان از این روش روی دسته های بزرگ و کوچکی از موها استفاده کرد.

مشاهده لیست کامل برای مش و رنگ مو در بلوار فردوس

هاشور ابرو

یکی دیگر از خدمات سالن زیبایی فردوس ، هاشور ابرو است. هاشور ابرو به صورت یک تاتو نیمه دایم است که ابروها را به صورت کاملاً طبیعی قوس می دهد.

تاتو ابرو

به ایجاد نقش دائمی و ثابت بر روی ابرو ، تاتو می گویند. این نقش یا چهره که بر روی بدن انسان با دستگاه یا با دست کشیده می شود ، همیشگی بوده و ماندگاری دائمی دارد. در تاتو بدن ، تزریق مواد رنگی به وسیله دستگاه خالکوبی بدن در زیر پوست باعث می شود تا تغییراتی همراه با نقش آماده بر روی پوست ایجاد شود این تغییرات را همان خالکوبی می نامند. با مراجعه به سالن زیبایی فردوس می توانید از خدمات آن بهره مند شوید. علاوه بر سالن زیبایی بلوار فردوس شما می توانید سالن های زیبایی مناطق دیگر را هم در سایت رویاشو ببینید و از بین آنها انتخاب کنید.

بلوار فردوس یکی از بهترین موقعیت ها برای سالن های آرایشی

بلوار فردوس

بلوار فردوس یکی از مناطق اصلی صادقیه می باشد. صادقیه محلّه‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ایران (۱۳۵۷) نام این محله آریاشهر بوده‌است. اکنون دربردارنده محله‌های از جمله صادقیه ،صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است.

بخشی از صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته‌است. بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکهٔ دوم آریاشهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد. فلکهٔ دوم صادقیه در این محله قرار دارد که بزرگراه‌های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می‌دهد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته‌است. بلوار فردوس دارای رستوارن های زیادی هست . همچنین پاساژ آیریک سنتر نیز در این بلوار واقع شده است.