سالن زیبایی فرمانیه

بهترین سالن های زیبایی در فرمانیه

سالن ارغوان بیوتی

جهت مشاهده کلیک کنید

سالن زیبایی مریم روشن

جهت مشاهده کلیک کنید

بهترین ارایشگاه های تهران

جهت مشاهده کلیک کنید

جهت مشاهده لیست کامل سالن های زیبایی در فرمانیه کلیک کنید

فرمانیه

فَرمانیه منطقه‌ای مرفه‌نشین در شمیران، واقع در شمال کلانشهر تهران است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد، به‌عنوان یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران شناخته می‌شود.

این منطقه به مرکزیت خیابان فرمانیه، از شمال با نیاوران، از شرق با خیابان پاسداران و اقدسیه، از غرب با دزاشیب و از جنوب در بخشی با بزرگراه صدر و در بخش دیگر با چیذر و بلوار اندرزگو همسایه است. خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، خیابان اصلی منطقه می‌باشد که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و به چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب می‌رسد؛ سپس با یک پیچش از چهارراه کامرانیه به سوی شمال غرب حرکت می‌کند و سرانجام به سه‌راه عمار در تقاطع خیابان دزاشیب در حوالی میدان تجریش منتهی می‌شود. محله کامرانیه، در میانه منطقه فرمانیه، آن را به دو بخش شرقی و غربی قسمت نموده‌است.

منطقه فرمانیه در گذشته متعلق به خانواده فرمانفرمائیان، خانوادهٔ پرنفوذ و ثروتمند ایرانی بوده‌است و نام فرمانیه نیز از نام این خانواده گرفته شده‌است. در این منطقه، تعداد زیادی سفارتخانه از جمله باغ و سفارت ایتالیا، قرار دارد؛ به همین جهت در منطقه فرمانیه، شمار قابل ملاحظه‌ای اتباع خارجی اقامت دارند. همچنین بسیاری از ثروتمندترین افراد ایران در این منطقه زندگی می‌کنند.

فرمانیه همچون بیشتر محله‌های شمیران، از شهرسازی کهنه‌ای برخوردار است و تعدادی از گذرهای آن، با استانداردهای نوین شهرسازی منطبق نیستند. برخی از کوچه‌های فرمانیه همچنان بافت سنتی خود را حفظ کرده و دیدن منظره‌ی درختان بلند چنار در دو طرف گذرهای آن و جوی‌های آبی که زیر پای آن‌ها روان است، دور از انتظار نیست.

ویکی پدیا

فرمانیه

سالن زیبایی در فرمانیه :

خیلی از خانم ها بین تجربه های آرایشگاهی که دارند با آرایشگرانی مواجه شدند که سعی داشتند نتیجه ناخوشایند کار خودشان را توجیه کنند اما اگر بدانند که یک سالن زیبایی خوب چه خصوصیاتی دارند دیگر با این مشکلات مواجه نمی شوند برای مثال لیست سالن های زیبایی فرمانیه در سایت روباشو دارای ویژگی های زیر می باشند.

رعایت بهداشت محیطی در سالن های زیبایی فرمانیه :

یکی از ویژگی های سالن زیبایی فرمانیه رعایت نظم و بهداشت می باشد. برای هر کاری چه اصلاح، میکاپ و یا هر کار دیگری که به سالن زیبایی مراجعه می کنید به تمیزی آن سالن و رعایت نظافت در ابزار ها دقت کنید. سالن های زیبایی حرفه ای و خوب قبل از هر چیزی به نظافت بسیار اهمیت می دهند و علاوه بر تمیزی محیط تجهیزات آرایشگاهی آن ها نیز به صورت دائم ضد عفونی می شود.

زمان بندی رسیدگی به مشتریان:

موقعیت مکانی یک آرایشگاه نکته مهمی می باشد که باید به آن توجه داشته باشید بهتر است سالن زیبایی که انتخاب می کنید به محل زندگی و یا محل کارتان نزدیک باشد. به عنوان مثال لیست سالن زیبایی فرمانیه برای افرادی مناسب می باشد که خانه و یا محل کارشان در فرمانیه ، کامرانیه ، اندرزگو ، چیذر ، بلوار صبا و محله های نزدیک است. علاوه بر آن زمان بندی رسیدگی مشتریان یک نکته بسیار مهم در انتخاب سالن زیبایی است. یک سالن زیبایی خوب به وقت مشتری اهمیت می دهد.

استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات در سالن زیبایی :

یک سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه خوب را می توان از روی تجهیزات و یا محصولاتی که برای مشتریانش استفاده می‌ کند شناسایی کرد.  مسلما یک سالن با تجهیزات عالی خدمات بهتری هم به مشتریانش ارائه می کند، سالن زیبایی فرمانیه هم سالنی  با بهترین و مدرن ترین تجهیزات آرایشگاهی می باشد.

سالن زیبایی فرمانیه
ارائه خدمات:

این نکته را هیچ گاه فراموش نکنید که یک سالن زیبایی خوب خدمات متنوعی را ارائه می دهد. برای مثال سالنی که خدمات میکاپ و شنیون و پدیکور و پوست و… را ارائه می دهد مسلما یک مجموعه بسیار حرفه ای می باشد.

قیمت خدمات ارائه شده به مشتریان:

یک سالن زیبایی خوب هزینه بالا تری نسبت به دیگر سالن ها از مشتریان خود دریافت می کند و این ما به التفاوت به واسطه موادی که با کیفیت بالا برای مشتریان به کار برده می شود است، پس برای انتخاب سالن زیبایی به قدرت مالی خود توجه داشته باشید، سالنی که متناسب با توانایی مالی شما نیست گزینه درستی برای مراجعه مداوم نمی باشد.

سالن زیبایی فرمانیه
رضایت مشتریان:

توجه و استفاده از توصیه های  مشتریان قبلی آن سالن می تواند به شما برای انتخاب درست کمک کند. برای اعتماد به لیست سالن زیبایی فرمانیه می توانید از نظرات تمامی مشتریانی که در زمینه های مختلف چون خدمات ابرو، ناخن، مژه و… به سالن های معرفی شده در رویاشو مراجعه کرده اند استفاده کنید تا متوجه رضایت آن ها از این آرایشگاه های زنانه شوید و با خیال راحت خدمات مورد نظر خود را در این سالن زیبایی انجام دهید.

با رویاشو همراه باشید.