سالن زیبایی پاسداران

بهترین سالن های زیبایی در پاسداران

سالن زیبایی پگاه

سالن زیبایی
پگاه پاسداران

جهت مشاهده کلیک کنید.

سالن زیبایی الهه ثابت

سالن زیبایی
الهه ثابت پاسداران

جهت مشاهده کلیک کنید.

جهت مشاهده لیست کامل سالن زیبایی در پاسداران کلیک کنید.

پاسداران

خیابان پاسداران نام یکی از خیابان‌های طولانی شرق تهران است که پیش از انقلاب ۱۳۵۷، خیابان سلطنت‌آباد نام داشت.

این خیابان که جهت شمالی-جنوبی دارد، مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. خیابان پاسداران در جنوب بزرگراه همت، از خیابان شریعتی در تقاطعی موسوم به «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به «سه‌راه اختیاریه» و «چهارراه پاسداران» (تقاطع خیابان دولت) رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد و پل پاسداران، به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد شده و پس از عبور از «چهارراه فرمانیه»، سه‌راه اقدسیه و بوستان نیاوران، در شمالی‌ترین قسمت خود به میدان نیاوران منتهی می‌شود. محله پاسداران از گذشته تا به حال یکی از مناطق مرفه نشین شهر تهران محسوب می شود.

منبع: ویکی پدیا

پاسداران
سالن زیبایی پاسداران

در محله پاسداران سالن های زیبایی های مختلفی وجود دارند تا خانم ها مشکلات و ایرادات مربوط به زیبایی خود را با مراجعه به این سالن ها بر طرف کرده و نتیجه دلخواه خود را به دست آورند. سالن زیبایی در پاسداران می تواند برای آرایشگران هم بسیار مطلوب باشد.

خدمات سالن زیبایی پاسداران :

  • سلامتی پوست،
  • زیبایی صورت،
  • خدمات مربوط به ناخن،
  • خدمات مربوط به مو‌
  • خدمات مربوط به ابرو
  • خدمات مربوط به مژه و…

• خدمات مربوط به زیبایی :

خدمات ارائه شده در سالن زیبایی پاسداران مربوط به این بخش شامل میکاپ، گریم و… می باشد.

• سلامت پوست:

:خدمات ارائه شده در این بخش شامل پاکسازی پوست، ماسک گزاری روی پوست، کلاژن سازی پوست، پدیکور و… می باشد.

سالن زیبایی پاسداران
• خدمات مربوط ناخن:

خدمات ارائه شده در این بخش متشکل از کاشت ناخن، ترمیم ناخن، کاور ناخن، ژلیش، مانیکور و…. می باشد.

• خدمات مربوط به مو:

خدمات مرتبط با این‌ بخش شامل کوتاهی، رنگ و مش، انواع بافت مو، هایلایت، بالیاژ، اکتنشن، آمبره و سامبره، شنیون و… می باشد.

خدمات مربوط به ابرو:

تاتو، هاشور، فیبروز، میکروبلیدینگ، سایه ابرو، اصلاح ابرو و… از خدمات ارائه شده در سالن زیبایی پاسداران می باشد.

خدمات مربوط به مژه:

کاشت مژه، لمینت مژه، اکشتنشن مژه، بن مژه و… جز خدمات ارائه شده در بخش مژه می باشد.

سالن زیبایی پاسداران
کوتاهی مو:

کوتاهی مو از اصلی ترین خدماتی می باشد که در سالن زیبایی پاسداران نیز مانند هر سالن زیبایی دیگری انجام می شود. یک سالن زیبایی خوب با مهارت پرسنلش در زمینه کوتاهی و اصلاح مو شناخته می شود و به همین دلیل سالن های زیبایی تازه تاسیس شده تلاش خود را می کنند تا مهارت خود را در این زمینه ثابت کنند تا اصطلاحا مشتریان خود را جذب کنند.

رنگ و مش:

از دیگر خدماتی که در کلیه ی سالن های زیبایی ارائه می شود و در جهان روز به روز در حال تغییر است می باشد. آرایشگرانی که مهارتشان در زمینه رنگ و مش ثابت شده است معمولا زود تر از بقیه ی آرایشگران شناخته می شوند. این کار  بنا بر میزان تیرگی و یا روشنی رنگ پوست انجام می شود.

اصلاح و تاتو ابرو:

انجام خدمات اصلاح و تاتو ابرو از قدیمی ترین خدمات موجود در هر سالن زیبایی بوده که امروزه در سالن زیبایی پاسداران با استفاده از لوازم مخصوص خود انجام می شود و این کار با توجه به میزان پر پشتی ابروی مشتری انجام می پذیرد.

میکاپ و گریم عروس:

در بخش خدمات هر سالن زیبایی میکاپ و گریم عروس را می توان به عنوان ویژه ترین خدمات مربوط به سالن زیبایی پاسداران نام برد. از اصلی ترین کاری که در بخش گریم عروس انجام می شود پاکسازی و لایه برداری و بعد از آن یکدست کردن پوست می باشد تا پوست عروس کاملا آماده ی گریم و فیلم برداری شود

اکستنشن مو:

از نوع خدمات ارائه شده در سالن زیبایی پاسداران اکستنشن مو می باشد که در دهه اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. در اکستنشن مو، موهای طبیعی را با استفاده از چسب و یا گیره به مو های سر پیوند می زنند که این عمل باعث بلندی و یا پر پشت شدن مو می شود.  قیمت اکستنشن با توجه به تعداد شاخه های موی بکار رفته و حجم آن ها متفاوت می باشد و مسلما هر چقدر شاخه های بیشتری به کار رفته باشد قیمت بالا تری هم دارد.

لیفت و لمینت مژه:

عمل لیفت مژه مناسب افرادی می باشد که مژه هایشان کم پشت، کوتاه و بی حالت می باشد که با انجام این عمل باعث می شوید مژه هایتان ظاهر جذاب تری پیدا کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده در سالن زیبایی پاسداران  به رویاشو مراجعه کنید.