رویاشو>وبلاگ>نکات مراقبت از پوست>روش های لیفت ابرو کدام است ؟
روش های لیفت ابرو کدام است ؟

روش های لیفت ابرو کدام است ؟

ابرو را هم میتوان با جراحی هم بدون جراحی لیفت کرد که انواع مختلف لیفت ابرو به شرح ذیل میباشد.

جراحی پلاستیک

این جراحی با بیهوشی کامل و برشی که بر خط بین پیشانی یا محل موردنظر ایجاد میکند و پوست را میکشد و پوست اضافه را از بین می برد. و جای برش را در آخر بخیه می زند. این روش برای کسانی که چین و چروک زیاد و عمیق دارند پیشنهاد میشود.

جراحی آندوسکوپی

در این روش نیز با بیهوشی کامل با دستگاهی به نام آندوسکوپ محل های موردنیاز مشخص میشود و تغییرات و برش با توجه به امواجی تصویری که بر روی مانیتور میفرستد انجام میشود. این روش به دلیل برش کمتر عوارض کمتری نیز دارد.

انواع روش های لیفت ابرو

لیفت ابرو با روش های بدون جراحی

تزریق بوتاکس

با فلج کردن عضلات چین و چروک را از بین می برد.

لیفت ابرو با نخ

روشی نوین در کره جنوبی که به مرور زمان در کشورهای دیگر رواج پیدا کرد. برش هایی به قطر 3 تا 4 میلی متر در داخل موهای ابرو ایجاد میشود و توسط نخ های نایلونی بسیار مقاوم در ابرو پیوند می خورد. و کاملا حالت طبیعی به چهره میدهد. البته این روش دائمی نیست و بعد از 12 تا 18 ماه از بین میرود.

لیفت ابرو با لیزر

درمان مناسب تر برای از بین بردن چین و چروک های عمیق تر و جوانی پوست با لیزر هست. که طرحی شبکه ای که متشکل از پالس های نوری روی پوست صورت میگیرد.

روش اولتراپی

به لحاظ بالینی برای سفت شدن پوست این روش تایید شده است. برای انتخاب گزینه مناسب در بین تمام موارد ذکر شده ، به پوست شما و اینکه چه نتیجه ای با چه کیفتی میخواهید و فرم صورت شما بستگی دارد.

نظرتان را بنویسید
یخ درمانی صورت

یخ درمانی صورت

طبق گفته متخصصان زیبایی، استفاده از یخ میتواند تاثیر بسزایی در شفافیت و سلامت پوست داشته باشد.

بهترین روش برای اصلاح صورت

بهترین روش برای اصلاح صورت

در میان روش های اصلاح و شیو صورت، روش هایی هستند که میتوانند آسیب کمتری به پوست شما زده و در برخی موارد حتی برای پوست شما مفید نیز باشند.

کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب

کرم ضدآفتاب ازجمله موارد ضروری است که حتما باید در سبد خرید شما قرار گیرد.

نکات مهم آماده سازی پوست قبل از آرایش را بدانید

نکات مهم آماده سازی پوست قبل از آرایش را بدانید

آماده سازی پوست قبل از آرایش نکات خاصی وجود دارد که شما باید برای آماده سازی پوست قبل از آرایش به این نکات توجه نمایید؛ چراکه آرایش زمانی می‌تواند یک‌دست برروی پوست خود را نشان دهد که پوست شما زیر سازی مناسبی داشته باشد و یک زیرسازی مناسب صددرصد باید طبق اصول و روش‌های خاصی انجام پذیرد. به همین دلیل توصیه ما به شما عزیزان این است که مراحل خاصی را برای آماده سازی پوست خود قبل از انجام آرا

نکات مراقبت از پوست

نکات مراقبت از پوست

مراقبت از پوست همه خانم ها به داشتن پوستی مانند حریر علاقه دارند لازم به ذکر است که همه خانم ها راه دست آن را بلد نیستند. داشتن پوستی نرم و لطیف بسیار جذابه و یک حس اعتماد به نفس به هر شخص می دهد و مهم تر از آن مراقبت از پوست است همه افراد این موضوع را دوست دارند و میخواهید راه این موضوع را بلد باشند