رویاشو>وبلاگ>نکات زیبایی ناخن>ترمیم ناخن در بهترین و بهداشتی ترین سالن های زیبایی
نکات زیبایی ناخن2000۱۴۰۲/۸/۳۰
ترمیم ناخن در بهترین و بهداشتی ترین سالن های زیبایی

ترمیم ناخن در بهترین و بهداشتی ترین سالن های زیبایی

ترمیم ناخن

امروزه بیشتر دخترها و خانم های جوان برای زیبایی دستان خود و راحت بودن برای لاک نزدن و خراب نشدن آن ها به کاشت ناخن روی آورده اند که کاشت ناخن هم دوره ای دارد و باید ماهی یک بار به ترمیم ناخن پرداخت که هم برای بهتر ماندن ناخن ها و هم برای اینکه زیر آن ناخن خودتان بلند می شود، الزامی است.

ترمیم ناخن

مراحل ترمیم ناحن

ناخن هایی که کاشت می شوند حتی اگر دچار شکستگی نشود و هواهم نگیرد و ترک هم برداشته نشود هرماه باید ترمیم شوند به دلیل اینکه ناخن های طبیعی زیر مواد رشد می کنند و ظاهری نامناسب پیدا می کنند.

فرم دهی به ناخن ها

مرحله فرم دهی به ناخن ها

قد ناخن ها را در آرایشگاه زنانه باید با توجه به میل و سلیقه ی مشتری کوتاه کرد و با سوهان دستی آن را به شکل دلخواه مشتری فرم داد. بهترین وسیله برای شکل و فرم دادن به ناخن ها سوهان ناخن می باشد. البته بعضی ها با ناخن گیر راحت ترند زیرا کار با ناخن گیر راحت تر و سریع تر انجام می شود. اما قسمت های کوچکی از ناخن نیاز به تغییر دارد و با ناخن گیر نمی توان ریزه کاری هارو انجام داد.

در این مواقع بهتر است تا از سوهان ناخن استفاده کرد. سوهان شیشه ای یکی از مناسب ترین انواع سوهان می باشد. سوهان اسفنجی با سطح سمباده ای بسیار ماندگار و کار کردن با آن برای نقاط ظریف بسیار مناسب است، تنها مشکل استفاده از ناخن گیر در ترمیم ناخن به خصوص برای تغییرات ظریف این است که ممکن است بیش از حد لازم ناخن کوتاه شود ولی با سوهان به صورت تدریجی ناخن ها را کوتاه می کنیم.

استفاده از ضد قارچ

ضدقارچ برای جلوگیری از بیماری

استفاده از ضد قارچ یکی از مهم ترین مراحل ترمیم ناخن می باشد. زمانی که جسم خارجی روی ناخن قرار می گیرد مانع رسیدن اکسیژن به ناخن ها شده که عوارض برای مشتری دارد که از این عوارض به تغییر رنگ ناخن، شکنندگی ناخن، خشک شدن صفحه ناخن می توان اشاره کرد. با استفاده از ضد قارچ و ترمیم به موقع ناخن ها می توان این عوارض را به حداقل رساند.

استفاده از پرایمر

استفاده از پرایمر

همه ی انگشت ها را به نوبت پرایمر می زنیم ( تمام صدف ناخن را پرایمر بزنید) . اگر پوست مشتری چرب باشد از پرایمر اسیدی و اگر پوست مشتری خشک باشد باید از پرایمر غیر اسیدی استفاده شود.

قلم ترمیم کننده کوتیکول

قلم ترمیم کننده کوتیکول در زمان استفاده از خدمات ناخن

با قلم مواد را برداشته و از چند میل مانده به کوتیکول مواد گذاری انجام میدهیم و مقداری از مواد را هم بر روی قسمت از قبل کاشته شده می کشیم. قلم ترمیم کننده کوتیکول و پوسته های اطراف ناخن لکسیون، برای از بین بردن سلول های مرده از روی ناخن مناسب است و کوتیکول آسیب دیده ناخن را بازسازی کرده و از آن محافظت می کند.

سوهان کشی ناخن ها

مرحله سوهان کشی ناخن ها

یکی دیگر از مراحل ترمیم کاشت ناخن سوهان کشی ناخن می باشد. می توان با سوهان کشی ناخن ها را نازک تر کرد و فرم دهی نهایی را انجام دهید. که اغلب با سوهان برقی عملیات نهایی را انجام می دهند. سوهان برقی اصلی ترین دستگاه در کاشت ناخن می باشد این ابزار کمک چشمگیری به فرم دهی و هموار کردن سطح ناخن می کند. به همین دلیل در انتخاب سوهان برقی نهایت دقت باید انجام پذیرد.

مهمترین نکته در انتخاب دستگاه اصل بودن سوهان می باشد. برندهای محبوب و معروف این دستگاه به صورت کپی و از چین وارد ایران شده اند. سوهان کشی با سوهان برقی فیک حتی برای اشخاص حرفه ایم مشکل ساز می باشد. از این رو هنگام خرید سوهان برقی حتما به ضمانت نامه شرکت اصلی توجه کنید.

پولیش کردن آخرین مراحل ترمیم ناخن

آخرین مرحله ترمیم ناخن

پولیش ناخن یا لاک زدن یکی از روش های آرایشی مورد علاقه ی بسیاری از خانم ها می باشد که برای زیبا و براق شدن ناخن های دست و پا انجام می شود. به نظر خانم ها لاک زدن یک روش بسیار ساده می باشد که نیاز به تخصص خاصی ندارد در صورتی که برای رضایت از نتیجه ی کار خود باید در این مورد اصول لاک زدن را رعایت کرد.

رویاشو

رویاشو آماده است که بهترین کلینیک های زیبایی و سالن های زیبایی مناطق شما را با بهترین ویژگی و بالاترین سابقه به شما معرفی کند.

ترمیم ناخن ساده ، ترمیم ناخن شکسته ، ترمیم ناخن کوتاه ، ترمیم ناخن طبیعی

نظرتان را بنویسید
معرفی انواع کاشت ناخن

معرفی انواع کاشت ناخن

کاشت ناخن یکی از پرطرفدار ترین کارهای زیبایی است که میان بانوان بسیار محبوب بوده و کمتر کسی را میتوان بدون کاشت ناخن مشاهده کرد. اما کاشت ناخن انواع متفاوتی داشته و آشنایی با انواع آن میتواند در انتخاب شما بسیاری تاثیر گذار باشد.

ترمیم ناخن در بهترین و بهداشتی ترین سالن های زیبایی

ترمیم ناخن در بهترین و بهداشتی ترین سالن های زیبایی

ترمیم ناخن امروزه بیشتر دخترها و خانم های جوان برای زیبایی دستان خود و راحت بودن برای لاک نزدن و خراب نشدن آن ها به کاشت ناخن روی آورده اند که کاشت ناخن هم دوره ای دارد و باید ماهی یک بار به ترمیم ناخن پرداخت که هم برای بهتر ماندن ناخن ها و هم برای اینکه زیر آن ناخن خودتان بلند می شود، الزامی است. مراحل ترمیم ناحن ناخن هایی که کاشت می شوند حتی اگر دچار شکستگی نشود و هواهم نگیرد و ترک هم

کاشت ناخن در تهران به چه صورت می باشد؟

کاشت ناخن در تهران به چه صورت می باشد؟

این روزا خانم ها برای زیبایی بیشتر دست هایشان از کاشت ناخن در تهران استفاده میکنن کاشت ناخن در تهران علاوه بر زیبایی برای افرادی که دارای ناخن های بدشکل هستند و یا عادت به جویدن دارند ، بسیار مناسب است . کاشت ناخن در تهران انواع زیادی دارد ،و همینطور مزایا و عوارض دارد. کاشت ناخن قالبی در این نوع کاشت ناخن در تهران مواد را درون قالب آماده ناخن مصنوعی میریزند تا به شکل ناخن درآید و بعد از