رویاشو>سالن های زیبایی تهران>تهرانپارس>سالن ماساژ ژیناسا تهرانپارس
سالن ماساژ ژیناسا تهرانپارس

سالن ماساژ ژیناسا تهرانپارس

Zhinasa Massage

خدمات

مرکز ماساژ

مرکز ماساژ

اطلاعات تماس

آدرس
ایران,تهران,تهرانپارس،خیابان رشید نبش 148 غربی،ساختمان عقیق پلاک 119 واحد منفی 2
مسیریابی تا لوکیشن سالن

شبکه های اجتماعی

گالری تصاویر

ویدئو آپارات

توضیحات

مرکز ماساژ ژیناسا فلکه اول تهرانپارس

آرامش شما در دستان ماست. سالن ماساژ ژیناسا اولین و بزرگترین مرکز ماساژ برای خانمها و آقایان در منطقه شرق تهران است. این مرکز دارای 4 اتاق مجزای ماساژ و 2 اتاق ماساژ VIP است.

ماساژ آقایان

آقایانی که هر روز در شهر تهران با کار و فشار زیاد آن روبرو هستند، به دنبال راهی برای آرامش و رفع خستگی خود هستند. چه چیز بهتر از یک ماساژ حرفه ای در بهترین مرکز ماساژ در تهران، که هم به سلامتی شما کمک کرده و هم خستگی و استرس شما را برای ادامه کار و زندگی کاهش دهد. سالن ماساژ تهران ژیناسا با داشتن کادری مجرب و متخصص، آماده ارایه خدمات و انواع ماساژ متنوع و مدرن برای شما آقایان عزیز است.

در مرکز ماساژ، برای آقایان که عضلات بزرگتر و قوی‌تری نسبت به خانم‌ها دارند، ماساژهایی که با فشار قوی و عمق بیشتر انجام می‌شوند، توصیه می‌شود. این ماساژها عبارتند از: سوئدی، ورزشی، تایلندی، درمانی و شیاتسو. البته بعضی اوقات ماساژهایی که با فشار نرم و استفاده از سنگ‌های گرم مانند ریلکسی و ماساژ سنگ داغ انجام می‌شوند، نیز می توانند لذت و یک تجربه آرام بخش را منتقل کنند.

ماساژ بانوان

آرامش جزء ضروری و جنبه‌ مهمی از سلامت امروزی ماست. استرس بیش از اندازه در زندگی روزمره، مراقبت و اهمیت به سلامت جسم و ذهن‌مان را حیاتی‌تر می کند. بانوان، به ویژه، باید بر روی آرامش چسم و روحشان تمرکز ویژه‌ای داشته باشند. در هر مرحله از زندگی، زنان با چالش‌های منحصر به فردی مواجه می‌شوند، بنابراین باید زمان بیشتری را برای مراقبت از خود و بهبود سلامتی اختصاص دهند و این فقط به بیماری‌های جسمی ختم نمی‌شود، بلکه با فشارهای اجتماعی که برای بانوان وجود دارد، بسیار حیاتی است که بهزیستی روانی ایشان نیز پرورش یابد.

یکی از کم‌خطرترین و پربازده‌ترین روش‌ها برای این منظور استفاده از خدمات مرکز ماساژ بانوان است، که با آرام کردن ذهن، ارتقای سلامت جسمانی، تسکین استرس و اضطراب گرفته تا بهبود گردش جریان خون در بدن و انعطاف پذیری و حتی کاهش درد زایمان، رویکردی کمک کننده و روشی موثر برای بهبود سلامت کلی بانوان باشد.

رویاشوشاپ
اطلاعات تماس
نظرتان را بنویسید

بهترین سالن های زیبایی تهرانپارس تهران

سایر خدمات زیبایی تهرانپارس تهران