سالن زیبایی جنت آباد

بهترین سالن های زیبایی در جنت آباد

سالن زیبایی رخ

جهت مشاهده کلیک کنید.

سالن زیبایی هلسا جنت آباد

جهت مشاهده کلیک کنید.

جهت مشاهده لیست کامل سالن زیبایی در جنت آباد کلیک کنید.

جنت آباد

جنت‌آباد نام محله‌ای در شمال غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران است که از غرب به محله شهران، از شمال به حصارک، از شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی و از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی می‌رسد. از شمال به جنوب به ترتیب بزرگراه آبشناسان، بزرگراه همت، خیابان چهارباغ، خیابان ۳۵متری لاله با این بلوار، چهارراه تشکیل می‌دهند. از جمله خیابان‌های بزرگ که به این بلوار می‌رسند می‌توان خیابان‌های ۲۰ و ۳۵ متری گستان را نام برد.جنت آباد به جهت آب‌وهوای بهشتی‌اش در گذشته به این نام معروف شد. رودخانه‌ های کن، سولقان، وردآورد، چشمه های باغ فیض و چندین قنات از جنت آباد می گذشت و این منطقه را جزء مناطق حاشیه ‌ای شهر تهران قرار داده بود. درختهای انار و گیلاس که میراث باغ‌ های سالیان دور است، هنوز در کوچه ‌پس ‌کوچه های این محله خودنمایی می کند. در کل محله جنت آباد در حال حاضر از مناطق جدید شهر تهران محسوب می شود.

ویکی پدیا

جنت اباد

سالن زیبایی در جنت آباد

یکی از پر اهمیت ترین دغدغه هر خانمی زیبایی اوست، بانوان هر کشوری همواره به دنبال بهترین سالن زیبایی می باشد که پیشنهاد رویاشو  این است که برای یافتن سالن زیبایی جنت آباد از لیست آرایشگاه های مختلفی که برای شما گردهم آورده شده است استفااده کنید .

اهمیت زیبایی ظاهری:

زیبایی و مرتب بودن هر شخص نشانه شخصیت آن می باشد مخصوصا در خانم ها که زیبایی نقش مهمی را در افزایش اعتماد به نفس آن ها دارا می باشد. بانوان اغلب ایرادات موجود در زیبایی خود را با خرید محصولات زیبایی و بهداشتی رفع کرده اما این نکته بسیار اهمیت دارد که سالن های زیبایی برای انجام همین خدمات به صورت تخصصی تر گزینه ی مناسب تری می باشند.

سالن های زیبایی :

خدماتی که در سالن های زیبایی در گذشته ارائه می شد تنها محدود به پوست و مو می شدند اما امروزه با گذشت زمان و افزایش امکانات و سلیقه ها، تنوع طلب بودن افراد سالن های زیبایی،  خدمات گسترده تری را ارائه می دهند. و به نوعی کار آرایشگران زنانه از گشدته تا به اکنون تغییر بسیاری یافته است. 

سالن زیبایی جنت آباد

خدمات ارائه شده در سالن زیبایی جنت آباد:

انجام خدمات اکستنشن مژه

انجام خدمات گریم و میکاپ صورت

ارائه خدمات مربوط به اکستنشن مو

انجام خدمات ناخن

ارائه خدمات مربوط به گریم و آرایش عروس توسط میکاپ آرتیستان حرفه ای

انجام خدمات اصلاح و قرینه سازی ابرو

انجام کلیه خدمات مربوط به مو اعم از: رنگ مو، بالیاژ، هایلایت، آمبره و سامبره و‌….

پاکسازی پوست، ماسگ گزاری

صافی دائم مو، براشینگ و…

خصوصیات بهترین سالن های زیبایی:

لوکس بودن یک سالن زیبایی ملاک آن برای بهترین بودن نیست، سالنی در دسته بهترین سالن های زیبایی قرار می گیرد که پرسنل آن بهترین باشند. در ادامه این مطلب به توضیح ویژگی های سالن زیبایی خوب می پردازیم:

 دارا بودن پرسنل متخصص از پر اهمیت ترین ویژگی هایی که یک سالن زیبایی خوب باید دارا باشد داشتن پرنسل متخصص می باشد، در سالن زیبایی جنت آباد افراد متخصصی در زمینه های مختلفی چون رنگ و مش، ناخن، کوتاهی و… به ارائه خدمات در حیطه تخصصی خود می پردازند و دلیل اعتماد خانم ها به این سالن دارا بودن همین ویژگی می باشد. همین ویژگی علاوه بر این که منجر به اعتماد کردن افراد می شود یک نوع تبلیغ برای سالن زیبایی شما محسوب می شود.

نظافت سالن زیبایی: از دیگر ویژگی هایی که سالن زیبایی جنت آباد، مانند دیگر بهترین سالن های زیبایی دارا می باشد نظافت سالن می باشد. امر رعایت بهداشت و تمیز کردن لوازم پس از هر بار استفاده در سالن های زیبایی از واجب ترین هاست. از راه هایی که می توان به رعایت نظم در سالن های زیبایی پی برد بررسی مجوز های بهداشتی آن سالن می باشد که سالن زیبایی جنت آباد کلیه ی مجوز های لازمه را دارا می باشد.

برخورد مناسب با مشتری:داشتن برخورد مناسب با مشتری از دیگر مسائلی می باشد که در کمتر سالن زیبایی دیده می شود. اما برخورد مناسب را با چرب زبانی اشتباه نگیرید مشتریان هر سالن زیبایی خواستار انتخاب آزادانه و مستقل می باشند. داشتن فضای صمیمی و دوستانه در سالن زیبایی باعث می شود مشتری جذب سالن شود و از انتخاب خود رضایت داشته باشد.

سالن زیبایی جنت آباد
قیمت ها در سالن های زیبایی:

این تفکر غلط که سالن زیبایی خوب سالنی است، که از مشتریان خود قیمت های نجومی برای خدماتش دریافت می کند و همین باعث شهرتش آن می شود را دور بیاندازید در اصل سالن زیبایی را می توان به عنوان یک سالن خوب معرفی کرد که کیفیت کار پرسنل و قیمت های مناسب آن باعث شهرت سالن شود. در سایت رویاشو شما می توانید در کنار سایر مشخصات یک سالن زیبایی ، دسته بندی قیمتی آن را هم ببنید و با توجه به بودجه خود آرایشگاه زنانه ای را انتخاب کنید.