بهترین سالن های زیبایی در پونک

سالن زیبایی کیانا پونک

سالن زیبایی کیانا پونک

پونک

زیبایی را از ما هدیه بگیر 💎

خدمات ناخن

خدمات ناخن

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات مو

خدمات مو

میکاپ

میکاپ

اطلاعات سالن زیبایی کیانا پونک
کلینیک زیبایی ارکیده پونک

کلینیک زیبایی ارکیده پونک

کلینیک پوست ومو ارکیده

پونک

کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

لیزر

لیزر

تاتو

تاتو

اطلاعات کلینیک زیبایی ارکیده پونک
سالن زیبایی الهام آزاده پونک
خدمات ناخن

خدمات ناخن

آرایش عروس

آرایش عروس

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

میکاپ

میکاپ

اطلاعات سالن زیبایی الهام آزاده پونک
سالن زیبایی بیوتی سارا مددی پونک

سالن زیبایی بیوتی سارا مددی پونک

ما زیبایی درون شما را نمایان می کنیم

پونک

خدمات ناخن

خدمات ناخن

آرایش عروس

آرایش عروس

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

میکاپ

میکاپ

تخفیف دار

تخفیف دار

اطلاعات سالن زیبایی بیوتی سارا مددی پونک
سالن زیبایی نیکی خلعتبری پونک

سالن زیبایی نیکی خلعتبری پونک

حرفه ای ترین پرسنل در محیط وی آی پی

پونک

خدمات ناخن

خدمات ناخن

آرایش عروس

آرایش عروس

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

میکاپ

میکاپ

تخفیف دار

تخفیف دار

اطلاعات سالن زیبایی نیکی خلعتبری پونک
سالن زیبایی سمیرا ندرلو پونک

سالن زیبایی سمیرا ندرلو پونک

💇🏼‍♀️آموزش حرفه ای کلیه لاین ها

پونک

خدمات ناخن

خدمات ناخن

آرایش عروس

آرایش عروس

اپیلاسیون

اپیلاسیون

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

میکاپ

میکاپ

تاتو

تاتو

اطلاعات سالن زیبایی سمیرا ندرلو پونک
سالن زیبایی رها بیوتی پونک

سالن زیبایی رها بیوتی پونک

Raha Beauty Salon | سالن زیبایی رها بیوتی

پونک

سالن زیبایی زهرا زارع پونک

سالن زیبایی زهرا زارع پونک

سالن زیبایی زهرازارع ( زیدونا سابق ) تخصصی عروس

پونک

خدمات ناخن

خدمات ناخن

آرایش عروس

آرایش عروس

خدمات ابرو

خدمات ابرو

خدمات پوست

خدمات پوست

خدمات مو

خدمات مو

میکاپ

میکاپ

اطلاعات سالن زیبایی زهرا زارع پونک

سالن زیبایی در پونک

اگر به دنبال آرایشگاه خوب در اشرفی اصفهانی هستید، میتوانید در میان سالن های زیبایی در پونک جستجو کنید. پونک ازجمله محله هایی است که به خدمات زیبایی بانوان و آقایون توجه داشته و بهترین خدمات را در این زمینه به مراجعین خود ارائه میدهد. در میان آرایشگاه های زنانه پونک، برخی بصورت اختصاصی به خدمات ناخن، مژه و ابرو پرداخته اند و برخی دیگر پکیجی کامل از انواع خدمات زیبایی را به مشتریان خود ارائه میدهند. باتوجه به سابقه کاری بالا آرایشگران پونک، میتوانید تجربه خوبی را در این سالن های زیبایی کسب کنید.

لیست سالن های زیبایی پونک

بهترین سالن زیبایی در پونک

سالن های زیبایی پونک، باتوجه به کیفیت خدماتی که به مشتریان خود ارائه میدهند، دسته بندی میشوند؛ اما خدمات کامل را میتوان ازجمله ویژگی های منحصربفرد آرایشگاه های پونک دانست. سالن زیبایی شیرین در پونک را میتوان در دسته بهترین سالن آرایش در این منطقه معرفی کنیم؛ همچنین از دیگر سالن های زیبایی در پونک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سالن زیبایی کیانا
  • سالن زیبایی سرخه
  • سالن زیبایی الناز کرمی

رویاشو لیستی کامل از بهترین سالن های زیبایی پونک در اختیار شما قرار داده با مراجعه به آن میتوانید نسبت به خدمات ارائه شده در این سالن های زیبایی اطلاعات کسب کرده و آرایشگاه قیمت مناسب پونک را شناسایی کنید.

خدمات سالن زیبایی در پونک

در سالن های زیبایی پونک انواع خدمات میکاپ، شینیون، انواع رنگ و لایت، کراتین و صافی با استفاده از مرغوب ترین مواد موجود در بازار و زیر نظر متخصصین حرفه ای انجام میشود. همچنین پاکسازی پوست، انواع مانیکو و پدیکور نیز در بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه میشوند.

سالن زیبایی میترا شعبان را میتوان به عنوان آرایشگاه خوب پونک در نظر داشت که کامل ترین خدمات زیبایی را در بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه میدهد. در این سالن زیبایی میتوانید انواع میکاپ عروس، خدمات ناخن و مو را با بهترین کیفیت دریافت کنید. البته در میان سالن های زیبایی مرزداران نیز میتوانید خدمات کاملی را دریافت کنید که زیر نظر متخصصین باتجربه انجام میشوند.

کاملترین خدمات آرایشی و بهداشتی در آرایشگاه های پونک در تهران

سالن زیبایی قیمت مناسب در پونک

سالن های زیبایی باتوجه به مواد مورد استفاده و میزان تخصص آرایشگر، تعرفه های متفاوتی دارند. در زمان انتخاب بهترین سالن زیبایی در پونک تهران، بهتر است قیمت را ملاک قرار ندهید. قبل از هر چیزی بهتر است میزان کیفیت کار سالن زیبایی را مورد ارزیابی قرار دهید؛ با قرار دادن کیفیت کار در کنار قیمت، در نهایت سالن زیبایی مناسب را پیدا کنید.

چراکه نه گران بود کار نشان دهنده کیفیت بالا است و نه ارزان بودن کار میتواند کیفیت بالایی را به شما ارائه دهد.

ویژگی آرایشگاه خوب در پونک

آرایشگاه های پونک، باتوجه به مد روز دنیا درحال بروز رسانی هستند چه در زمینه متخصصین و دانش آنها، چه در زمینه استفاده از مواد بروز، در نتیجه سالن های زیبایی این منطقه میتواند جز گزینه های شما باشند.

  • کیفیت مواد
  • میزان مهارت آرایشگر
  • موقعیت مکانی مناسب
  • رعایت نکات بهداشتی
    • تنوع لاین های مختلف زیبایی

خدمات لیزر در پونک

شما می‌توانید انواع مختلف موم دائم و موقت را به راحتی به واسطه مهارت بالایی که اپیلاسیون‌کاران در سالن های زیبایی پونک دارند، انتظار داشته باشید. به این ترتیب که موم انداختن یکی از راه‌های بسیار عالی بدون هیچ‌گونه عوارض می‌باشد که خانم های عزیز می‌توانند به بهترین شکل ممکن از اپیلاسیون‌کاران ما خدمات قابل توجهی را طلب کنند.

قیمت اپیلاسیون

به این نکته توجه داشته باشید که قیمت انواع اپیلاسیون‌ در سالن زیبایی پونک تهران کاملا منصفانه تعیین می‌گردد تا شما قادر باشید بدون هیچگونه دغدغه ذهنی به نظافت خود فکر کنید و وارد عمل شوید و البته توجه داشته باشید که اپیلاسیون بیکینی، زیر بغل و نواحی دیگر بدن با ظرافت و دقت بسیار بالا انجام می‌شود تا شما هیچ گونه مشکل مانند خارج، سوزش و یا هر نوع ناراحتی دیگر را به هیچ وجه احساس نکنید. مومی که اپیلاسیون‌کار ما در سالن زیبایی برای اپیلاسیون‌ بدن شما عزیزان انجام به کار می‌برد از برند‌های بسیار معتبر و البته فوق العاده مرغوب بازار می‌باشد که شما بتوانید رضایت کامل و بالایی را از این خدمات به دست آورید.

لیست کاملی از خدمات بهداشتی و پاک سازی پوست در پونک

اکستنشن مژه طبیعی در پونک

بدون هیچ اغراقی داشتن مژه های پرپشت آرزوی هر خانمی است، چراکه جذابیت چشمان افراد را چند برابر می کند و به همین دلیل است که سالن زیبایی پونک افتخار دارد اکستنشن مو و مژه را با موی طبیعی البته با قیمت بسیار مناسب و باور نکردنی برای شما عزیزان ارائه دهد. سالن زیبایی سرخه، سالن زیبایی درپونک تهران است که خدمات مژه و ابرو را با بهترین کیفیت و معقول ترین قیمت به مشتریان خود ارائه میدهد.

اکستنشن مژه امروزه به عنوان یکی از پرطرفدار‌ترین موارد برای رفع کم پشتی مژه مد نظر می‌باشد؛ چرا که شما به راحتی به واسطه این کار می‌توانید موهای مژه خود را حالت دار و البته مقداری حجیم نشان دهید. که در هر صورت بسیاری از مسائل ژنتیکی و یا تغذیه‌ای باعث می‌شود که افراد با ریزش موی مژه مواجه شوند که صددرصد این موضوع آزار دهنده باید به طریقی رفع گردد.

اکستنشن مژه صددرصد بهترین راهکار در کنار قیمتی مناسب می‌باشد، که این سالن زیبایی به واسطه سابقه و تجربه کاری بالایی که دارد می تواند به بهترین شکل ممکن یک نتیجه عالی را برای شما به وجود آورد. توجه داشته باشید که افراد ماهری که در این سالن زیبایی به اکستنشن مژه می‌پردازند با مهارت خود تک به تک مژه‌ها را برای شما کاشته و با استفاده از چسب‌های فوق‌العاده قوی و باکیفیت برای این کاشت استفاده می‌کنند؛ چرا که استقامت، مقاومت و دوام مژه طبیعی به واسطه چسب تعیین می‌گردد.

نکته مهم و البته کلیدی دیگر توجه به این موضوع است، این سالن زیبایی فوق العاده به واسطه رعایت بالای نظافت و بهداشت باعث شده است که محبوبیت خود را در بین مشتریان دوچندان کند؛ چراکه بهداشت یک سالن زیبایی بدون شک می‌تواند بر روی کیفیت کار نیز تاثیر بگذارد.

خدمات ابرو و زیبایی در سالن های زیبایی در پونک تهران

کراتینه مو پونک

موهای صاف به راحتی می‌توانند چهره هر زنی را به راحتی با جذابیت حیرت انگیزی روبه رو کند. به همین دلیل سالن زیبایی پونک با مواد فوق‌العاده درجه یک این کار را برای شما انجام می‌دهد تا شما بتوانید ضمن رضایت از این روش تبلیغی موثر برای این سالن زیبایی باشید. عمدتا کراتینه کردن مو به راحتی می‌تواند موهای شما را به یک حالت بسیار نرم و البته درخشان روبرو کند؛ چرا که امروزه بسیاری از خانم‌ها از وز بودن موهای خود گله و شکایت دارند و قاعدتا تنها روش برای رفع این چنین حالتی را کراتینه کردن مو می‌شناسند؛ چرا که کراتینه اگر با مواد و ترکیبات درجه یک حاصل شود صددرصد قادر است حالت فوق‌العاده‌ای برای موی افراد را به وجود آورد.

استفاده از مواد شیمیایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد باعث نتیجه موثری می‌گردد و نسبت به نگهداری افراد می‌تواند در مدت زمان خاصی به راحتی حالت خود را حفظ کند. زمانی که شما کراتینه مو را به روش اصولی توسط آرایشگران ماهر و متخصص ما در این سالن زیبایی انجام دهید صددرصد بعد از انجام این کار نسبت به موهای خود احساس متفاوتی خواهید داشت. به این دللی که مواد تشکیل دهنده این کار از موادی هستند که به ریشه مو به هیچ وجه آسیب نزده و به راحتی می‌تواند صافی مو های شما را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد.

لیست کامل مراکز کراتینه و زیبایی در پونک تهران

پونک

پونَک، محله‌ای است که در شمال تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران و بخشی از آن در منطقه ۲ شهرداری تهران پایتخت واقع شده‌است. این محله از از شمال به بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش)، از جنوب به بزرگراه شهید همت، از شرق به رودخانه پونک(فرحزاد) و بزرگراه یادگار امام و از غرب به بزرگراه ستاری منتهی می‌شود. پونک از غرب به محله جنت‌آباد (تهران)، از شرق به دره پونک که هم‌اکنون بوستان نهج البلاغه در آنجا ساخته شده‌است و مرز بین پونک و شهرک غرب است، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله محله باغ‌فیض محدود می‌شود.خیابان‌های سیمون بولیوار و محله چهار دیواری در انتهای شمال غربی پونک قرار دارند.

مشاهده کاملترین اطلاعات درباره تمامی سالن های زیبایی در پونک

سالن زیبایی پونک همانطور که در این مقاله به آن اشاره شد از جمله سالن‌های زیبایی فوق العاده‌ای است که با قیمت مناسب مشتریان ثابت و وفاداری را برای خود نگه داشته است. شما به صورت کاملا اصولی نظافت و بهداشت را در محیط شاد این سالن مشاهده خواهید کرد. خاطر نشان می‌کنم که شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز با این سالن بی نظیر ارتباط داشته و از انواع خدمات آن مطلع شوید؛ چرا که ساعات کاری خاص همچنین در روزهای تعطیل به راحتی با تعیین وقت قبلی این سالن به ارائه خدمات می‌پردازد.

تمامی خدمات با استفاده از ماهرترین افراد ارائه می‌گردد تا شما بتوانید رضایت کامل و بالایی نسبت به خدمات متنوع و بسیار با کیفیت این سالن های زیبایی داشته باشید.

رویاشو ، جایی مناسب برای یافتن بهترین سالن ها و کلینیک های زیبایی در سراسر نقاط تهران