کاشت مژه طبیعی در بهترین سالن های زیبایی

کاشت مژه طبیعی

امروزه بیشتر دختران و خانم های جوان بیشتر راغب هستند به آرایش دائم یکی از روش های زیبایی چهره، چشم های هر فردی است. زیبایی چشم هم مژه های هر فرد است که فرد را زیباتر نشان می دهد. برای زیباتر شدن چهره بهتر است هرکاری که انجام میدهیم طبیعی باشد یکی از روش هایی که پیشنهاد می شود کاشت طبیعی مژه و دائم است بسیاری از افراد از مژه های کم خود رنج می برند و همینطور نیز باعث می شود که اعتماد به نفسشان هم پایین بیاید.

جهت کاشت مژه در بهترین کلینیک های زیبایی کلیک کنید.

برای اینکه چشم یکی از حساس ترین اعضای بدن است و با استفاده از مواد آرایشی امکان دارد که چشم های فرد دچار آسیب دیدگی و حساسیت و عفونت شود. بهتر است که از درست ترین روش استفاده کنیم و کاشت مژه برای افرادی که به ریمل حساسیت دارند و امکان  دارد چشمشان دچار عفونت شود هم بسیار پیشنهاد می شود. کاشت مژه زنان ارایش چشم راهم کم می کند و از این رو باعث می شود در زمان خود هم صرفه جویی کنید.

کاشت مژه طبیعی

علت های ریزش مژه و کم پشتی مژه

مشکلات تیروئیدی :

مانند پرکاری و کم کاری تیروئید یکی از دلایل این مشکل میتواند باشد.

بیماری های روحی و روانی:

کسانی که دچار این بیماری ها هستند به کندن مژه های خود عادت دارند.

کمبود ویتامین در بدن:

یکی دیگر از این دلایل است مانند کم بود پروتئین ها کمبود ویتامین ها هم دلایل آن است.

عفونت های قارچی و عفونت کردن چشم و مژه:

یکی دیگر از این  دلایل است.

کاشت مژه طبیعی هم جنبه درمانی هم جنبه زیبایی در افراد را دارد و باعث می شود که ما مژه هایی بلند و زیبا داشته باشیم که بیشتر افراد زیبایی چشم را بسیار دوست دارند و به آن بسیار اهمییت می دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اکستنشن مژه کلیک نمایید.

کاشت مژه طبیعی

موهای دهنده برای مژه

همانطور که میدانید این روش بسیار باب شده است. که در این روش از سر افراد مو برداشته ئ آن را مانند کاشت روی مژه قرار میدهند  و شروع به رشد می کند و هر ماه یک بار باید مژه ها آراسته شوند برای اینکه ظاهر مژه بسیر طبیعی باشد مژه ها در یک زمان کاشت می شوند.

کاشت مژه یکی از کارهای ظریف و بسیار حساسی است  که نیاز به دقت و تمرکز بسیار بالایی دارد به این دلیل که مژه ها بسیار حساس هستند و جلوه زیادی دارند.

بخوانید درباره: خدمات ابرو

روش کاشت مژه:

روش کاشت مژه به این ترتیب است که 25 تا 50 تار مو باید در پلک بالا کاشته شود که این تعداد هم به تارهای موجود و نوع مژه های هر فرد هم بستگی دارد.

کاشت مژه با داروی بی حسی انجام می شود و زمان آن حدودا دو ساعت است و قبل و در حال انجام کاشت و بعد از آن معمولا بدون درد است.

کاشت مژه اصلا خطری ندارد و در واقع مانند کاشت مئو است شکاف محل دهنده یک اینچ است و بسیار سریع بهبود خواهد یافت اصولا شکاف های کمتر از دو میلی متر را میتوان با مو پوشاند که اصلا معلوم نباشد.

چیز  مهمی که فرد باید بداند این است که مژه های تازه کاشته شده را حتما باید با دست فر کرد به طوری که در یک مسیر نا مشخص آن را فر کرد که آن شکل بگیرد و مجدد  مثل مژه های قبلی رشد کند.

کاشت مژه طبیعی

بعد از کاشت مژه

در روزهای اول کاشت مژه پوست های نازکی در اطراف مژه به وجود می آیند که تا حدودی اطراف مژه صورتی رنگ است و کمی نیز ورم دارد. بعد از یک هفته هم بدون اینکه آثاری از کاشت مژه وجود ندارد. مژ ه های کاشت بعد از دو هفته میریزد و بعد یک ماه دوباره شروع به رشد می کند و دائمی می شود.

رویاشو آماده است که بهترین سالن های زیبایی مناطق شما را با بهترین ویژگی و بالاترین سابقه به شما معرفی کند.

کاشت مژه ، کاشت مژه دائم ، کاشت مژه موقت