رویاشو>وبلاگ>دانستنی های مو>چگونگی بالیاژ روی موی مشکی
دانستنی های مو10240۱۴۰۲/۸/۳۰
چگونگی بالیاژ روی موی مشکی

چگونگی بالیاژ روی موی مشکی

بالیاژ روی موی مشکی

بالیاژ روی موی مشکی یک مدل موی کلاسیک است که باعث ایجاد بعد و زندگی در موهای شما می شود. چه موهای مشکی داشته باشید و چه موهای مشکی و قهوه ای تیره ، می توانید بالایی پیدا کنید که برای مدل شما مناسب باشد.

انواع مختلفی از سبک های رنگ آمیزی مو وجود دارد: هایلایت های ساده ، ombre ، sombre ، نقاشی موی مایع یا مدل محبوب همیشه. از بین همه این سبک ها ، نگهداری رنگ موی بالیاژ ساده ترین و بدون شک محبوب ترین است.

بالیاژ برای موی مشکی

زیباترین ها برای موی تیره

مشهورترین مدل های برجسته مدل موی تیره ، مدل قهوه ای روشن یا کاراملی است ، اما رنگ موی مدل موی محدودیتی در رنگ ندارد. بهترین قسمت در مورد بالیاژ این است که برای هر دختری زیبا - شیک به نظر می رسد - سفید ، سیاه ، آسیایی ، لاتین یا خاورمیانه. زیر نگاه کنید برای بالا  بالیاژ برای موهای تیره برای پیدا کردن الهام خود است.

جهت مطالعه بیشتر درباره بالیاژ مو کلیک کنید.

بهترین بالیاژ برای موی تیره

بالیاژ رنگارنگ روی موی مشکی

اگر می خواهید ظاهری رنگارنگ را امتحان کنید ، اما رنگ موی پر جنب و جوش برای شما بیش از حد افراطی است ، داشتن لمس رنگی از رنگهای متنوع یک ترکیب عالی است. استفاده از یک رنگ پررنگ برای یک مدل موی ظریف روی موهای تیره یک نوع سرگرمی را به هر مدل مو اضافه می کنند که بالیاژ روی موی مشکی عالی است.

بالیاژ رنگی روی موی مشکی

حفظ رنگ بالیاژ

یکی از بهترین چیزها در مورد بالیاژ روی موی مشکی این است که می توانید تا چهار ماه قبل از لمس تماس بالا بروید. هنگامی که برای اولین بار موهای خود را رنگ آمیزی کردید ، سعی کنید تا زمانی که ممکن است صبر کنید تا برای اولین بار موهای خود را شامپو بزنید. هرچه بیشتر منتظر بمانید ، مدت زمان بیشتری به رنگ می دهید تا تنظیم شود.

در آخر اینکه ، برای اینکه رنگ شما تا حد ممکن زنده باقی بماند ، فقط دو تا سه بار در هفته شامپو بزنید. هنگام شامپو ، حتما از شامپو و نرم کننده های ضد رنگ استفاده کنید.

انتقال به ماه های گرمتر با استفاده از رنگ آمیزی بلوند کرمی ، درخشش به ویژگی ها و زندگی شما به موهای شما. نکات برجسته را در نزدیکی پایه ریشه خود شروع کنید و به تدریج هرچه پایین می روید روشن کنید. رنگ های تیره خود را به عنوان کانون در بالای خط مو قرار دهید ، و روبان های بلوند را به جایی که آفتاب به آن برخورد می کند اضافه کنید - در انتها چیزی جز بور زیبا باقی نگذارید. با کمک یک تونر گاه به گاه برنج را دور نگه دارید.

همچنین بخوانید درباره: تفاوت آمبره و سامبره

محافظت از رنگ بالیاژ

نکات برجسته قهوه ای روی موهای سیاه

هایلایت های قهوه ای نور را ضبط می کنند و ظاهری چند وجهی و بعدی ایجاد می کنند. سایه های قهوه ای را نزدیک وسط قفل های خود بکشید و آنها را به آرامی با موهای آبنوس خود مخلوط کنید. حفظ این سایه آسان و بدون دردسر است مثل اینکه یک روز را در زیر نور آفتاب سپری کرده اید ، حتی اگر تمام روز در یک دفتر کار گیر کرده باشید.

جهت ثبت آگهی سالن زیبایی خود به وبسایت رویاشو مراجعه نماییید.

نظرتان را بنویسید
ماسک مو خانگی

ماسک مو خانگی

ماسک مو خانگی و دست ساز یکی از انواع ماسک هایی است که برای تقویت مو و حتی رشد مو کاربرد دارد.

نکات مراقبت از موهای فر

نکات مراقبت از موهای فر

موی فر یکی از زیباترین انواع مو است که در کنار زیبایی، به مراقبت بیشتری نسبت به دیگر انواع مو احتیاج دارد.

بررسی علل ریزش مو

بررسی علل ریزش مو

ریزش مو در برخی موارد میتواند طبیعی باشد و در برخی موارد مشکلات جسمانی و کمبود ویتامین ها میتواند علل آن باشد. با مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات میتوانید از علت ریزش مو خود اطلاعات کسب کنید.

ترند مو پاییز 2023

ترند مو پاییز 2023

سالیانه شاهد تنوع در ترند مو هستیم؛ اگر به دنبال بروز شدن در زمینه زیبایی مو میباشید آشنایی با ترند مو در پاییز 2023 میتواند همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

آشنایی با نکات حفاظت از مو

آشنایی با نکات حفاظت از مو

ﺬﯾﻪ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻧﻘﺸﯽ اﺳﺎﺳﯽ در رﺷﺪ و حفاظت از مو اﯾﻔﺎ ﻣﯿﮑﻨﺪ و وﯾﺘﺎﻣﯿﻦ ھﺎی زﯾﺎدی ﺑﺮای رﺷﺪ ﻣﻮھﺎ ﺿﺮوری اﺳﺖ. اﮔﺮ ﺑﺮای رﺷﺪ و ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻣﻮھﺎ از اﻧﻮاع وﯾﺘﺎﻣﯿﻦ اﺳﺘﻔﺎده ﮐﻨﯿﺪ، دو ﯾﺎ ﺳﻪ ﻣﺎه طﻮل ﺧﻮاھﺪ ﮐﺸﯿﺪ ﺗﺎ ﻧﺘﺎﯾﺞ آن را ﻣﺸﺎھﺪه ﮐﻨﯿﺪ. اﯾﻦ ﺑﻪ اﯾﻦ ﻣﻌﻨﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺒﻮر ﺑﺎﺷﯿﺪ