رویاشو>وبلاگ>نکات مراقبت از پوست>یک روش خانگی برای رنگ کردن ابرو
یک روش خانگی برای رنگ کردن ابرو

یک روش خانگی برای رنگ کردن ابرو

از آنجایی که رنگ ابرو یکی از انواع خدمات ابرو است که نقش و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره و زیباتر جلوه دادن چشم‌های فرد دارد، بنابراین بسیاری از بانوان خواهان استفاده از روش‌های مختلفی برای رنگ کردن ابرو خود می باشند.

بطور کلی رنگ کردن ابرو، به دو روش بااستفاده از مواد شیمیایی و با استفاده از مواد طبیعی انجام میشود. به دلیل ضررهایی که رنگ کردن به روش شیمیایی و استفاده از مواد شیمیایی دارد بنابراین بسیاری از افراد مشتاق و خواهان استفاده از رنگ‌های طبیعی ابرو می‌باشند. در این مقاله از رویاشو سعی داریم با روش های رنگ ابرو با استفاده از مواد طبیعی در منزل آشنا شویم.

وازلین و رنگ ابرو

برای رنگ کردن ابرو به هر روشی، بهتر است ابتدا با استفاده از وازلین، اطراف ابرو های خود را بپوشانید تا مواد به پوستتان نخورده و رنگ نگیرد؛ یکی دیگر از علل استفاده از وازلین هنگام رنگ ابرو، حساسیت پوستی به مواد میباشد. پس وازلین را قبل از رنگ کردن ابرو فراموش نکنید.

رنگ ابرو با دارچین

یکی از روش‌های خانگی برای رنگ کردن ابرو، استفاده از دارچین می باشد و بسیاری از افراد، رنگ کردن ابرو با دارچین را ترجیح میدهند. به دلیل نقش و تاثیر بسیار زیادی که دارچین در روشن شدن مو و ابرو دارد، دارچین میتواند گزینه ای مناسب برای رنگ کردن ابرو به روش طبیعی باشد.

نحوه استفاده از دارچین برای رنگ ابرو به این شیوه است که، فرد در مرحله اول برای جلوگیری از رنگ گرفتن سایر نقاط صورتش، کمی وازلین به صورت خود می‌زنند اما مراقب است که وازلین با ابروهای او برخورد نداشته باشد. در مرحله بعد او دارچین را با آب مخلوط کرده و توسط یک بورس به موهای ابرو خود میزند و پس از روشن شدن صورت خود را با آب می شوید.

به این نکته توجه فرمایید که رنگ ابرو با استفاده از دارچین ممکن است برای برخی از افراد پاسخگو نباشد و این افراد باید خود از روش‌های دیگری استفاده کنند.

رنگ کردن ابرو با روش های خانگی

رنگ کردن ابرو با دارچین و عسل

ترکیب دارچین و عسل می‌تواند به‌عنوان یک رنگ طبیعی بسیار زیبا در نظر گرفته شود که معمولا رنگ قهوه ای روشنی را ایجاد میکند. توجه فرمایید که در رنگ کردن به این روش استفاده از آب‌لیمو نیز می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

برای رنگ کردن به این روش کافی است دارچین و عسل را با آب‌لیمو مخلوط کرده و با بورس به ابروهای خود بزنید و شاهد به وجود آمدن رنگ زیبای حاصل از این ترکیب باشید.

رنگ کردن ابرو با زردچوبه و وازلین

زردچوبه میتواند رنگ روشن تری به ابروهای شما بدهد، رنگ طبیعی و روشن را میتوانید با استفاده از ترکیب زردچوبه و وازلین داشته باشید. توجه داشته باشید که بهتر است قبل از رنگ کردن ابرو، ابروهای خود را بشویید تا بهتر رنگ بگیرد و پس از آن وازلین و یا کرم مرطوب کننده را دور تا دور ابرویتان بدون اینکه با ابرو برخوردی داشته باشید بزنید و پس از آن شما آمده خواهید بود تا رنگ تهیه شده را به ابرو هایتان بزنید.

رنگ ابرو با قهوه

قهوه یکی دیگر از مواد خوراکی می باشد که می‌تواند در رنگ ابرو به شما بسیار کمک کند و نقش و تاثیر بسیار زیادی در روشن شدن ابروی شما داشته باشد. برای رنگ کردن ابرو با قهوه ابتدا باید قهوه جوشانده شود و پس از سرد شدن کمی از آن به ابرو زده شده و پس از گذشت رب ساعت شسته میشود. البته رنگ کردن ابرو با پودر کاکائو به همین صورت امکان پذیر خواهد بود.

رنگ کردن ابرو به روش خانگی

رویاشو

رویاشو یکی از وبسایت های معتبر و شناخته‌شده محسوب می‌شود که می‌تواند به شما در زمینه یافتن بهترین سالن های زیبایی و بهترین مراکز زیبایی کمک کند و نقش و تاثیر بسیار زیادی در زیباتر شدن شما داشته باشد.

این مرکز به شما کمک می‌کند که مرکز را بیابید که بتوانید در آن مرکز با پرداخت هزینه‌ای بسیار مناسب  بالاترین سطح خدمات را دریافت کنید و به بالاترین سطح از زیبایی برسید.

بنابراین اگر شما نیز خواهان رنگ ابرو می‌باشید می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت رویاشو مهمترین مرکز را برای انجام خدمات رنگ کردن ابرو بیابید و می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای بسیار مناسب در کمترین زمان ممکن ابروی خود را با بالاترین کیفیت ممکن رنگ نمایید و نقش و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره خود داشته باشید. درمیان سالن های زیبایی شهرک اکباتان میتوانید سالن مناسب خود را پیدا کنید.

نظرتان را بنویسید
یخ درمانی صورت

یخ درمانی صورت

طبق گفته متخصصان زیبایی، استفاده از یخ میتواند تاثیر بسزایی در شفافیت و سلامت پوست داشته باشد.

بهترین روش برای اصلاح صورت

بهترین روش برای اصلاح صورت

در میان روش های اصلاح و شیو صورت، روش هایی هستند که میتوانند آسیب کمتری به پوست شما زده و در برخی موارد حتی برای پوست شما مفید نیز باشند.

کرم ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب

کرم ضدآفتاب ازجمله موارد ضروری است که حتما باید در سبد خرید شما قرار گیرد.

نکات مهم آماده سازی پوست قبل از آرایش را بدانید

نکات مهم آماده سازی پوست قبل از آرایش را بدانید

آماده سازی پوست قبل از آرایش نکات خاصی وجود دارد که شما باید برای آماده سازی پوست قبل از آرایش به این نکات توجه نمایید؛ چراکه آرایش زمانی می‌تواند یک‌دست برروی پوست خود را نشان دهد که پوست شما زیر سازی مناسبی داشته باشد و یک زیرسازی مناسب صددرصد باید طبق اصول و روش‌های خاصی انجام پذیرد. به همین دلیل توصیه ما به شما عزیزان این است که مراحل خاصی را برای آماده سازی پوست خود قبل از انجام آرا

نکات مراقبت از پوست

نکات مراقبت از پوست

مراقبت از پوست همه خانم ها به داشتن پوستی مانند حریر علاقه دارند لازم به ذکر است که همه خانم ها راه دست آن را بلد نیستند. داشتن پوستی نرم و لطیف بسیار جذابه و یک حس اعتماد به نفس به هر شخص می دهد و مهم تر از آن مراقبت از پوست است همه افراد این موضوع را دوست دارند و میخواهید راه این موضوع را بلد باشند