رویاشو>وبلاگ>نکات آرایشی>خدمات سالن های زیبایی شامل چه مواردی می شود؟
نکات آرایشی1930۱۴۰۲/۸/۳۰
خدمات سالن های زیبایی شامل چه مواردی می شود؟

خدمات سالن های زیبایی شامل چه مواردی می شود؟

خدمات سالن های زیبایی

شما با مراجعه به سالن های زیبایی می توانید از خدمات متنوعی بهره مند شوید به این دلیل که خدمات سالن های زیبایی بسیار گسترده است و با مراجعه به یک سالن زیبایی شما می توانید از چندین خدمات بهره مند شوید.

 کوتاه کردن مو

این کار یکی از اصلی ترین خدماتی است که باید در هر بهترین آرایشگاه زنانه در تهران انجام شود. به دلیل حساسیت های زیادی که بیشتر خانم ها روی این موضوع دارند؛ معمولا یک بهترین سالن زیبایی در تهران خوب در درجه اول با میزان مهارت کارکنانش در زمینه اصلاح و کوتاه کردن مو شناخته می شود. به همین دلیل بسیاری از آرایشگاه های زنانه در تهران در اوایل فعالیت های کاری شان سعی می کنند، ابتدا فقط این نوع از خدمات را ارائه کنند تا به قول معروف بتوانند مشتری های ثابت خود را جذب نمایند. هر چه یک آرایشگاه زنانه در تهران مدل ها و سبک های جدیدتری را ارائه نماید، به طور میانگین طرفداران و مشتریان بیشتری خواهد داشت. یک آرایشگاه فعال و به روز، معمولا خیلی سریع تر از رقبای خودش مدل ها و سبک های جدید را ارائه می کند.

قیمت اصلاح و کوتاه کردن مو را به طور مصوب؛ ابتدای هر سال اتحادیه مربوطه ارائه می کند. این قیمت می تواند چیزی در حدود ۳۰ الی ۳۰۰ هزار تومان باشد. در معرفی تمامی نرخ ها سعی شده است، به نرخ های مصوب اشاره شود. دقت کنید که بسیاری از آرایشگاه های زنانه می توانند با توجه به موقعیت جغرافیایی خود، قیمت هایی خارج از این محدوده را ارائه نمایند.

جهت یافتن بهترین سالن های زیبایی کلیک نمایید.

خدمات کوتاهی در سالن های زیبایی

رنگ و مش مو

رنگ کردن و مش موها یکی از خدماتی است که به صورت کلی مکمل اصلاح و کوتاه کردن مو می باشد. معمولا کسانی که موهای خود را کوتاه می کنند، بسیار علاقه مند هستند که رنگ جدیدی به موهای خود گذاشته و یا رنگ قبلی را تقویت نمایند. رنگ و مش مو نیز یکی از خدماتی است که در سراسر دنیا به سرعت در حال تغییر می باشد. زنان آرایشگری که توانایی خوبی در رنگ کردن و مش موهای زنانه دارند، معمولا خیلی سریع تر از سایر همکاران خود شناخته می شوند. در این خدمت بر اساس نظر و سلیقه مشتری رنگی برای موها انتخاب می شود. به کمک آرایشگر این رنگ بر روی سر مشتری گذاشته شده و نتیجه نهایی به فرد نشان داده می شود.

میزان روشنی و یا تیرگی رنگ پوست و موارد دیگری می توانند در تعیین رنگ موی سر توسط مشتری و یا آرایشگر دخیل باشند. نکته ای که در بیشتر آرایشگاه های زنانه در تهران قابل مشاهده است، استفاده از رنگ های شیمیایی در این خدمت می باشد که البته به نظر می رسد در آینده نیز رنگ های شیمیایی اولویت اول آرایشگاه های زنانه باشند.

خدمات رنگ و مش مو

تتو و اصلاح ابرو

اصلاح ابرو یکی از قدیمی ترین خدماتی است که در آرایشگاه های زنانه ارائه می شود. این خدمت از گذشته تا امروز دست خوش تغییرات زیادی شده است و حتی کارهای دستی آن جای خود را  به کارهای مدرن تری داده اند که با وسایل مخصوصی انجام می شوند. معمولا اصلاح ابرو کاری است که زنان و دختران در بازه های زمانی مشخصی انجام می دهند. در این خدمت آرایشگر سعی می کند مدل خاصی را به صورت منظم و دقیق بر روی ابروهای مشتری خود طراحی کند.

جهت آشنایی با روش های لیفت ابرو کلیک نمایید.

در این خدمت میزان پر پشتی و شکل طبیعی ابروها بسیار مهم می باشد. اما چند سالی است که تتو ابرو نیز به این کار اضافه شده است. تتو نیز یکی دیگر از خدمات ترمیمی ابرو می باشد که شخص متخصص در آن سعی می کند شکل تعیین شده و نسبتا ماندگارتری به ابرو ها بدهد. مزیت تتو ابرو در این است که، فرد می تواند شکل های متنوع تری به ابرو های خود داده و سبک های جدیدتر را نیز امتحان نماید.

در مورد اصلاح ابرو می توان قیمت حدودی را از ۲۰ هزار تومان به بالا در نظر گرفت. برای تتو نیز با توجه به کیفیت ارائه شده توسط آرایشگاه مذکور، این قیمت می تواند از ۱۰۰ هزار تومان به بالا شروع شود.

جهت ثبت سالن زیبایی خود و یا یافتن برترین سالن های زیبایی در تمامی مناطق تهران به وبسایت رویاشو مراجعه نمایید.

نظرتان را بنویسید
سالن زیبایی شهرک گلستان ، معرفی بهترین ها
۱۴۰۳/۱/۱۷

سالن زیبایی شهرک گلستان ، معرفی بهترین ها

سالن های زیبایی شهرک گلستان زیاد و متنوع هستند و بانوان، خانم ها و دختران می توانند از تمامی خدمات زیبایی و آرایشی مثل میکاپ صورت، آرایش عروس ، تتو ، پاک کردن تتو

آشنایی با انواع فرم صورت
۱۴۰۳/۱/۱۷

آشنایی با انواع فرم صورت

با شناخت فرم صورت خود میتوانید نوع میکاپ، فرم ابرو و تمام موارد زیبایی را خیلی اصولی تر و زبیاتر انجام دهید.

خطرات استفاده از لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته
۱۴۰۳/۱/۱۷

خطرات استفاده از لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته

استفاده از لوازم آرایشی تاریخ مصرف گذشته، ممکن است شما را دچار بیماری های پوستی کند.

انواع آرایش عروس
۱۴۰۳/۱/۱۷

انواع آرایش عروس

آرایش عروس یکی از مهم ترین المان هایی است که در مراسم عروسی حائز اهمیت میباشد.

پر فروش ترین برند های لوازم آرایشی
۱۴۰۳/۱/۱۷

پر فروش ترین برند های لوازم آرایشی

پر فروش ترین برند های لوازم آرایشی در سال های اخیر کدام برندها بوند؟ کیفیت کدام برند ها بالاتر بوده است؟