روش های لیفت ابرو کدام است ؟

ابرو را هم میتوان با جراحی هم بدون جراحی لیفت کرد که انواع مختلف لیفت ابرو به شرح ذیل میباشد.


●جراحی پلاستیک :

این جراحی با بیهوشی کامل و برشی که بر خط بین پیشانی یا محل موردنظر ایجاد میکند و پوست را میکشد و پوست اضافه را از بین می برد. و جای برش را در آخر بخیه می زند. این روش برای کسانی که چین و چروک زیاد و عمیق دارند پیشنهاد میشود.


جراحی آندوسکوپی:

در این روش نیز با بیهوشی کامل با دستگاهی به نام آندوسکوپ محل های موردنیاز مشخص میشود و تغییرات و برش با توجه به امواجی تصویری که بر روی مانیتور میفرستد انجام میشود. این روش به دلیل برش کمتر عوارض کمتری نیز دارد.

لیفت ابرو با روش های بدون جراحی:


تزریق بوتاکس :

با فلج کردن عضلات چین و چروک را از بین می برد.


لیفت ابرو با نخ :

روشی نوین در کره جنوبی که به مرور زمان در کشورهای دیگر رواج پیدا کرد. برش هایی به قطر 3 تا 4 میلی متر در داخل موهای ابرو ایجاد میشود و توسط نخ های نایلونی بسیار مقاوم در ابرو پیوند می خورد. و کاملا حالت طبیعی به چهره میدهد. البته این روش دائمی نیست و بعد از 12 تا 18 ماه از بین میرود.


لیفت ابرو با لیزر :

درمان مناسب تر برای از بین بردن چین و چروک های عمیق تر و جوانی پوست با لیزر هست. که طرحی شبکه ای که متشکل از پالس های نوری روی پوست صورت میگیرد.

روش اولتراپی :

به لحاظ بالینی برای سفت شدن پوست این روش تایید شده است. برای انتخاب گزینه مناسب در بین تمام موارد ذکر شده ، به پوست شما و اینکه چه نتیجه ای با چه کیفتی میخواهید و فرم صورت شما بستگی دارد.

نظرات

  • نظرات اشتراک شده اند

  • Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/royashoc/domains/royasho.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/royashoc/domains/royasho.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373