آشنایی با مزایای میکروبلیدینگ

مزایای میکروبلیدینگ

در میکروبلیدینگ ابرو سوزن ها با تیغه های استاندارد ابرو متفاوت است چون که هر چرخه به وسیله دست ایجاد می شود  و یک خط طبیعی و نازک را می سازد که با موهای در ابرو ترکیب شود و بافتی ایجاد کند که با موهای موجود در ابرو هیچ تفاوتی نداشته باشد و یکسان به نظر می رسد. برای آشنایی بیشتر با مزایای میکروبلیدینگ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نحوه انجام میکروبلیدینگ

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروبلیدینگ ابرو روشی است که با استفاده از قلمی که بلید به ون متصل می شود انجام می شود.بلید یک ردیف از سوزن های چیده شده در کنار هم که ظاهری تیغ مانند دارد و رنگ به وسیله آن به پوست به صورت یک خط هاشور زده اضافه می شود. از مزایای میکروبلیدینگ می توان به طبیعی بودن و ظرافت فوق العاده، این روش نسبت به روش های دیگر محسوب میشود.

اما این روش به دلیل اینکه سطحی تر از روش میکروپیگمنتیشن ابرو انجام می گیرد دارای ماندگاری کمتری نسبت به ۀن روش می باشد. که البته همین امر باعت ظرافت بیشتر و درد کمتر روش میکروبلیدینگ نسبت به میکرو پیگمنتیشن شده است.تفاوت بعدی، ابزار مورد استفاده در این دو روش می باشد که در بلیدینگ از یک قلم دستی و بدون موتور استفاده می شود، اما در پیگمنتیشن از یک قلم ماشینی دارای انواع سوزن و یا کارتریج استفاده می نماییم.زمان ترمیم در میکروبلیدینگ هر 5 الی 6 ماه بوده اما  در روش پیگمنتیشن هر 6 تا 8 ماه انجام می شود.

میکروبلیدینگ روشی کاربردی در آرایش است، از مزایای میکروبلیدینگ میتوان به ایجاد ظاهری آراسته از طریق پرپشت کردن و پهن تر کردن ابروها اشاره کرد.

نکات مهمی که قبل از میکروبلیدینگ باید بدانید :

قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو بهتر است با یک متخصص پوست مشورت کنید و خلاصه از سوابق پزشکی مانند ابتلا به بیماری ها، مصرف هرگونه دارو و یا حساسیت های پوستی را به او اطلاع دهید تا او با بررسی تمام این مسائل در تصمیم گیری برای انجام این کار شما را یاری دهد.اگر در دوران بارداری، شیردهی و یا بیماری های نقص در سیستم دفاعی بدن هستید، جدا از انجام این کار خودداری کنید.

حتما عکس از مدلی که دوست دارید همراه خود داشته باید در هنگام مراجعه بهه سالن زیبایی.از خوردن آسپرین، نیاسین، ویتامین E و یا ایبوپروفن تا 24 ساعت قبل از انجام میکروبلیدینگ خودداری کنید.

از خوردن قهوه، الکل، نوشیدنی های انرژی زا در روز انجام میکروبلیدینگ خودداری کنید.از انجام وکس، 2 الی 3 روز قبل از انجام میکروبلیدینگ خودداری کنید.از دو هفته قبل از میکرو بلیدینگ از لیزر مو های زائد و لابه برداری پوست خودداری کنید.

قبل از انجام میکرو بلیدینگ حمام کنید و تمیز باشید زیرا ممکن است تا چند روز بعد از میکروبلیدینگ اجازه استحمام نداشته باشید.تا سه هفته قبل از میکروبلیدینگ از خوردن روغن امگا3 ( روغن ماهی ) خودداری کنید. از سه روز قبل از انجام عمل، از قرار گرفتن زیر نور شدید آفتاب خودداری کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات ابرو کلیک نمایید.

میکروبلیدینگ

بعد از میکروبلیدینگ باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟

بعد از برسی مزایای میکروبلیدینگ به نکاتی که بعد از انجام آن باید رعایت کنیم میپردازیم، در ابتدا ممکن است رنگ ابرو بسیار تیره باشد که جای نگرانی نیست و 30 تا 40 درصد از آن محو شده و کاهش می یابد.در هفته اول ممکن است سوزش و قرمزی ایجاد شود که می توان آن را با وازلین و یا کرم های التیامم دهنده کاهش داد.بعد از میکروبلیدینگ ابرو از انجام ورزش هایی که باعث تعریق بدن می شود مانند شنا، سونا، جکوزی بپرهیزید.از شوار شدن در وسایل نقلیه رو باز مانند دوچرخه، موتور و ….. خودداری کنید.

توصیه می شود تا چند روز از ابرو ها در برابر خیس شدن و مرطوب شدن محافظت کنید. به مدت 10 روز از هیچ گونه محصولات آرایشی، بهداشتی، شوینده صورت و …. در ناحیه ابرو های خود استفاده نکنید.ابروی میکرو بلید شده را هرگز نخارانید و پوشت های خشک شده آن را نخارانید و بگذارید به مرور زمان درست شوند.از خوابیدن به روی صورت خود، به مدت 10 روز خودداری کنید.به مدت یک هفته غذای تند مصرف نکنید.

برای انجام خدمات زیبایی در بهترین سالن های زیبایی و پیشرفته ترین کلینیک ها به رویا شو مراجعه کنید.